Profesionální kosmetické ošetření pomocí kmenových buněk z odrůdy švýcarského jablka

CELL vitale - ANTI – AGE - zpomalující proces stárnutíProfesionální kosmetické ošetření založené na principu rostlinných kmenových buněk z odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber.

Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit pleti její přirozenou svěžest a jas. Významná technologie s viditelnými výsledky již po prvním sezení, a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Ty jsou extrahovány z odrůdy švýcarského jablka Uttwiler Spätlauber, které je velmi ceněno pro své mimořádné vlastnosti v oblasti buněčné obnovy. Zárodečné buňky této odrůdy mají nevídané vlastnosti. Laboratoře Selvert je začaly využívat v nové řadě CELL VITALE proti stárnutí. Zárodečné buňky jablek mají vliv na zárodečné buňky pleti.


Aktivní látky:

Kmenové jablečné buňky ( Uttwiler Spätlauber ) – pochází ze speciální odrůdy švýcarského jablka a byly ceněné kvůli své trvanlivosti a odolnosti již v 18 století. Složení těchto buněk je bohaté na proteiny, které chrání kmenové pleťové buňky. Prodlužuje jejich životní cyklus a chrání je proti vnějším škodlivým vlivům.